Для отримання візи необхідно пройти наступні етапи:

1. Зібрати пакет документів

 • Оригінал закордонного паспорта, вказаний у запрошенні (LOI), який дійсний не менше 6 місяців і з пустим розворотом. Якщо паспорт новий, а у старому є віза у КСА, то потрібно також відправити копію основної сторінки старого паспорта та копію останньої візи в КСА
 • Оригінал диплома (без підтвердження)
 • 2 фото 4*6 на білому фоні. Фотографії повинні бути новими і відображати реальний вік та зовнішність
 • Копія паспорта моряка (усі заповнені сторінки). Якщо паспорт новий, то копія першої сторінки нового паспорта і копії усіх заповнених сторінок старого
 • Заповнені анкета, погодження та зобов’язання

2. Обратите внимание, что в связи с COVID 19 отпечатки пальцев временно приостановлены.

 


Скачати Угоду     Скачать Анкету

Просимо Вас озайомитись з деякими правилами:

 1. Ця угода стосується тільки оформлення візи. Посольство може запросити оригінал будь-якого документа, його переклад, завірення у нотаріуса та в МЗС України без будь-якого попередження.
 2. Клієнт зобов’язаний сплатити будь-які додаткові збори, які можуть виникнути під час оформлення візи, також він підтверджує, що вся інформація та документи є справжніми. Офіс не несе відповідальність за затримку або додаткові витрати, які можуть виникнути під час процесу оформлення візи. У разі відмови у видачі візи з будь-яких причин, таких як відмова видачі візи з боку Посольства, небажання клієнта продовжувати оформлення візи, або припинення процесу оформлення візи з боку клієнта після доставки документів в наш офіс, у всіх цих випадках, за будь-яких умов, клієнту гроші не повертаються. За правилами Посольства при відмові у наданні візи причини не пояснюються.
 3. Доставка документів у наш офіс означає повну згоду клієнта на вищезазначені умови. Незалежно від підписання цієї угоди (так як уся інформація є на нашому сайті) доставка документів у наш офіс вважається повною згодою з його сторони.

Громадяни, які отримали візу, зобов’язані дотримуватись деяких правил:

 1. Дотримуватися правил і законів КСА
 2. Поважати ісламські звичаї і традиції, прийняті в КСА
 3. Не ввозити будь-які малюнки з непристойними зображеннями або з політичними знаками і символами, забороненими в КСА
 4. Не ввозити будь-які види наркотиків (відповідно до закону Королівства Саудівська Аравія передбачена смертна кара за спробу ввезення будь-якого виду наркотику на територію КСА)
 5. Не затримуватися в КСА після закінчення терміну, зазначеного у візі

Одеса - Україна

Королівство Саудівська Аравія

Головний офіс - Київ

Back to top