Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Необхідні документи:

 1. Закордонний паспорт, дійсний не менше шести місяців, в якому є дві порожні сторінки.
 2. Дві нові кольорові фотографії на білому фоні розміром (4 х 6).
 3. Оригінал дозволу на отримання візи виданого Міністерством закордонних справ Королівства Саудівська Аравія.
 4. Довідка-анкета про проходження медичного огляду для осіб віком старше 16 років, завірена відповідним медичним закладом та Міністерством закордонних справ України. Оригінали всіх результатів пройдених аналізів і обстежень передаються Консульського відділу (заявник залишає собі тільки копії).
 5. Довідка про вакцинацію проти поліомієліту дітям у віці до 16 років.
 6. Довідка про несудимість, видана уповноваженими установами України, засвідчена Міністерством закордонних справ України.
 7. Оригінал свідоцтва про укладення шлюбу (для жінок), з перекладом на арабську або англійську мову, завірений Міністерством закордонних справ України.
 8. Оригінал свідоцтва про народження (для дітей до 18 років), з перекладом на арабську або англійську мову, завірений Міністерством закордонних справ України.
 9. Проїзний документ дитини, дійсний не менше шести місяців.
 10. Заява на ім’я голови Консульського відділу, завірене торговельною палатою, з місця роботи годувальника (саудівського роботодавця) на арабській мові.
 11. Копія діючої посвідки на постійне проживання годувальника з Королівства Саудівська Аравія.
 12. Усі переклади мають бути легалізовані МЗС України

Скачати Угоду     Скачать Анкету

Просимо Вас озайомитись з деякими правилами:

 1. Ця угода стосується тільки оформлення візи. Посольство може запросити оригінал будь-якого документа, його переклад, завірення у нотаріуса та в МЗС України без будь-якого попередження.
 2. Клієнт зобов’язаний сплатити будь-які додаткові збори, які можуть виникнути під час оформлення візи, також він підтверджує, що вся інформація та документи є справжніми. Офіс не несе відповідальність за затримку або додаткові витрати, які можуть виникнути під час процесу оформлення візи. У разі відмови у видачі візи з будь-яких причин, таких як відмова видачі візи з боку Посольства, небажання клієнта продовжувати оформлення візи, або припинення процесу оформлення візи з боку клієнта після доставки документів в наш офіс, у всіх цих випадках, за будь-яких умов, клієнту гроші не повертаються. За правилами Посольства при відмові у наданні візи причини не пояснюються.
 3. Доставка документів у наш офіс означає повну згоду клієнта на вищезазначені умови. Незалежно від підписання цієї угоди (так як уся інформація є на нашому сайті) доставка документів у наш офіс вважається повною згодою з його сторони.

Громадяни, які отримали візу, зобов’язані дотримуватись деяких правил:

 1. Дотримуватися правил і законів КСА
 2. Поважати ісламські звичаї і традиції, прийняті в КСА
 3. Не ввозити будь-які малюнки з непристойними зображеннями або з політичними знаками і символами, забороненими в КСА
 4. Не ввозити будь-які види наркотиків (відповідно до закону Королівства Саудівська Аравія передбачена смертна кара за спробу ввезення будь-якого виду наркотику на територію КСА)
 5. Не затримуватися в КСА після закінчення терміну, зазначеного у візі

KIEV:ODESSA:

Back to top