Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Необхідні документи:

 1. Анкета заповнена подавцем заяви, а також підписана ним угода.
 2. Закордонний паспорт, дійсний не менше шести місяців, в якому є дві порожні сторінки.
 3. Дві нові кольорові фотографії на білому фоні розміром (4 х 6).
 4. Оригінал дозволу на отримання візи виданого Міністерством закордонних справ Королівства Саудівська Аравія.
 5. Оригінал трудового контракту, підписаного двома сторонами та завіреного торговою палатою Королівства Саудівська Аравія, а також його копія.
 6. Заява на арабською мовою на ім’я голови консульського відділу посольства Королівства Саудівської Аравії в Україні, від місця роботи (від саудівського роботодавця) завірене торговою палатою Королівства Саудівська Аравія.
 7. Копія реєстрації компанії в Королівстві Саудівська Аравія.
 8. Оригінал документів про освіту (атестатів, дипломів, свідоцтв і т.д.), що засвідчують наявність кваліфікації, що відповідає посаді, яку планується зайняти в Королівстві.
 9. Всі документи повинні бути завірені Міністерством закордонних справ України. Дипломи повинні бути завірені у відділі культурного аташе посольства КСА в Анкарі (Туреччина).
 10. Довідки про проходження обстеження, згідно зі зразками, поданими посольством, завірені державною лікарнею, а також надання усіх результатів дослідження в оригіналі консульському відділі (Гепатит B, Гепатит С, туберкульоз, СНІД, загальний аналіз крові, електрокардіограма, довідка про наркотичну незалежність).
 11. Довідка про несудимість, легалізована Міністерством іноземний справ України.

Скачати Угоду     Скачать Анкету

Просимо Вас озайомитись з деякими правилами:

 1. Ця угода стосується тільки оформлення візи. Посольство може запросити оригінал будь-якого документа, його переклад, завірення у нотаріуса та в МЗС України без будь-якого попередження.
 2. Клієнт зобов’язаний сплатити будь-які додаткові збори, які можуть виникнути під час оформлення візи, також він підтверджує, що вся інформація та документи є справжніми. Офіс не несе відповідальність за затримку або додаткові витрати, які можуть виникнути під час процесу оформлення візи. У разі відмови у видачі візи з будь-яких причин, таких як відмова видачі візи з боку Посольства, небажання клієнта продовжувати оформлення візи, або припинення процесу оформлення візи з боку клієнта після доставки документів в наш офіс, у всіх цих випадках, за будь-яких умов, клієнту гроші не повертаються. За правилами Посольства при відмові у наданні візи причини не пояснюються.
 3. Доставка документів у наш офіс означає повну згоду клієнта на вищезазначені умови. Незалежно від підписання цієї угоди (так як уся інформація є на нашому сайті) доставка документів у наш офіс вважається повною згодою з його сторони.

Громадяни, які отримали візу, зобов’язані дотримуватись деяких правил:

 1. Дотримуватися правил і законів КСА
 2. Поважати ісламські звичаї і традиції, прийняті в КСА
 3. Не ввозити будь-які малюнки з непристойними зображеннями або з політичними знаками і символами, забороненими в КСА
 4. Не ввозити будь-які види наркотиків (відповідно до закону Королівства Саудівська Аравія передбачена смертна кара за спробу ввезення будь-якого виду наркотику на територію КСА)
 5. Не затримуватися в КСА після закінчення терміну, зазначеного у візі

KIEV:ODESSA:

Back to top