Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Для отримання візи для артистів, музикантів, діячів культури є два варіанти, за якими вони можуть їхати до КСА. Це залежить від того, який тип запрошення оформить сторона, що запрошує.

1. Урядовий візит

У випадку, якщо до КСА запрошує державний орган КСА, або державна компанія

Необхідні документи:

 • Запрошення від саудівської сторони. До оформлення запрошення варто скинути саудівській стороні скани перших сторінок закордонних паспортів, по яким планується поїздка. Імена, прізвища, серії і номера паспортів мають бути вказані у запрошенні, як у паспортах.
 • Оригінал закордонного паспорта, дійсного на момент подачі ще мінімум півроку. Паспорт повинен містити мінімум один пустий розворот
 • 2 нові фото 4*6 на білому фоні
 • Заповнені анкети

*у деяких випадках також потрібні наступні документи (залежить від ситуації)

 • на кожного окремий лист адресований на Консульський відділ Посольства КСА в Україні, де будуть вказані паспортні дані та характер поїздки. Лист на бланку компанії, яка займається концертною діяльністю, англійською мовою, з мокрою печаттю
 • копія свідоцтва реєстрації компанії, яка займається концертною діяльністю з мокрою печаттю (для кожного заявника)

2. Робочий візит

У випадку, якщо перший варіант неможливий, запрошує приватна компанія

Від саудівської сторони (оригінали не потрібні, достатньо копій)

 • Запрошення від саудівської сторони (مستند تأشيرة افنّان)
 • Копія свідоцтва реєстрації саудівської сторони (سجل تجاري) 
 • Лист на бланку саудівської сторони з печаттю адресований на Консульський відділ Посольства КСА в Україні, де будуть вказані паспортні дані та характер поїздки (خطاب من الشركة موجه لرئيس القسم القنصلي)
 • Дозвіл на ведення концертної діяльності (якщо є) ترخيص من الهيئة العامة للترفيه (اذا يوجد))

Від українських заявників

 • Оригінал закордонного паспорта, дійсного на момент подачі ще мінімум півроку. Паспорт повинен містити мінімум один пустий розворот
 • 2 нові фото 4*6 на білому фоні
 • Заповнені анкети


Скачати Угоду     Скачать Анкету

Просимо Вас озайомитись з деякими правилами:

 1. Ця угода стосується тільки оформлення візи. Посольство може запросити оригінал будь-якого документа, його переклад, завірення у нотаріуса та в МЗС України без будь-якого попередження.
 2. Клієнт зобов’язаний сплатити будь-які додаткові збори, які можуть виникнути під час оформлення візи, також він підтверджує, що вся інформація та документи є справжніми. Офіс не несе відповідальність за затримку або додаткові витрати, які можуть виникнути під час процесу оформлення візи. У разі відмови у видачі візи з будь-яких причин, таких як відмова видачі візи з боку Посольства, небажання клієнта продовжувати оформлення візи, або припинення процесу оформлення візи з боку клієнта після доставки документів в наш офіс, у всіх цих випадках, за будь-яких умов, клієнту гроші не повертаються. За правилами Посольства при відмові у наданні візи причини не пояснюються.
 3. Доставка документів у наш офіс означає повну згоду клієнта на вищезазначені умови. Незалежно від підписання цієї угоди (так як уся інформація є на нашому сайті) доставка документів у наш офіс вважається повною згодою з його сторони.

Громадяни, які отримали візу, зобов’язані дотримуватись деяких правил:

 1. Дотримуватися правил і законів КСА
 2. Поважати ісламські звичаї і традиції, прийняті в КСА
 3. Не ввозити будь-які малюнки з непристойними зображеннями або з політичними знаками і символами, забороненими в КСА
 4. Не ввозити будь-які види наркотиків (відповідно до закону Королівства Саудівська Аравія передбачена смертна кара за спробу ввезення будь-якого виду наркотику на територію КСА)
 5. Не затримуватися в КСА після закінчення терміну, зазначеного у візі

KIEV:ODESSA:

Back to top